ZAGREB / GORNJA VRBA – U subotu, 17. svibnja 2025. godine, zagrebačka Sportska dvorana Sutinska vrela bila je domaćin 22. izdanja međunarodnog taekwondo turnira Susedgrad Sokol Open. Riječ je o prestižnom natjecanju koje je i ove godine okupilo oko 600 natjecatelja iz 52 kluba iz zemlje i inozemstva, potvrdivši time svoj status jednog od najznačajnijih sportskih događaja u ovom borilačkom sportu na prostoru regije.
Među brojnim sudionicima iz cijele Hrvatske, ali i drugih država, istaknuli su se i mladi borci Taekwondo kluba Škorpion iz Gornje Vrbe. U pratnji trenera Denisa Grubića, klub je nastupio s četvero natjecatelja koji su ostvarili zapažene rezultate, okrunjene s dvije zlatne i dvije srebrne medalje.
Zlatnim odličjima okitili su se Tin Perković i Mia Lucić, koji su u svojim kategorijama pokazali iznimnu borbenost, tehničku preciznost i natjecateljski duh. Srebrne medalje osvojili su Filip Majstorović i Angelica Legac, također potvrdivši visoku razinu pripremljenosti i sportske zrelosti.
Ovi rezultati svjedoče o predanom radu kluba i trenera te kontinuiranom ulaganju u razvoj mladih sportaša. Taekwondo klub Škorpion, iako djeluje u manjoj sredini, iz godine u godinu dokazuje kako predanost, disciplina i stručan rad donose konkretne sportske uspjehe, čak i na natjecanjima međunarodnog karaktera.
Nakon ovakvih nastupa, motivacija za buduće treninge ne nedostaje, a medalje iz Zagreba zasigurno će biti snažan poticaj i ostalim članovima kluba da slijede put uspjeha svojih kolega.