Bravo!
Hrvatski Kickboxing Savez je odlučio nastaviti s aktivnostima nakon pauze od sedam mjeseci uz rigorozno pridržavanje svih epidemioloških mjera.
Tako je u subotu 17.10.2020. održan drugi krug Prvenstva Hrvatske u Omišu u disciplinama Low kick za seniore, point fighting za mlađe kadete, light contact za starije kadete i kick light za juniore. Na Prvenstvu je nastupilo 257 natjecatelja iz 48 klubova.
Kbk Omega je imala četiri natjecatelja i svi su se okitili medaljama osvojivši jednu zlatnu, jednu srebrnu i dvije brončane medalje.
FILIP MIGLES 1. mjesto – PF mlađi kadet -37 kg. Polufinale dobiva uvjerljivo. U finalu odličan protivnik, izjednačena borba, i Filip u zadnjih pet sekundi osvaja bod koji mu donosi naslov Prvaka Hrvatske. Uspjeh je tim veći jer mu je ovo prvi nastup na državnom prvenstvu.
PETAR MARIJIĆ 2. mjesto – kick light junior -74 kg. Petar je imao najteži put od naših natjecatelja do naslova vice prvaka Hrvatske. U dosta kratkom vremenu je morao odraditi tri borbe (jedna borba tri runde) što nije bilo ni malo jednostavno jer zadnje natjecanje je imao prošle godine u prosincu. Prvu borbu dobiva uvjerljivo, dok u polufinalu tek u trećoj rundi okreće pobjedu na svoju stranu. U finalnoj borbi protivnik je bio bolji i moralo mu se čestitati na pobjedi. Petru je ovo debitantski nastup u ovoj disciplini tako da je ovo odličan rezultat.
STJEPAN ANDRIĆ 3. mjesto – light contact + 69 kg. Na žalost u četvrt finalu mu protivnik nije došao. U polufinalu ide na odličnog kadetskog reprezentativca. Ovo je drugi puta da se bore i Stjepan unatoč bolovima u leđima je dao sve od sebe i dobro namučio protivnika tako da se nadamo uskoro i boljem rezultatu.
LEON ŽAJGAR 3. mjesto – kick light junior -57 kg – Kako je Leonu ovo debitantski nastup u kick lightu ne sumnjamo da će s vremenom uspjeh biti još veći.
Ovaj put odličan posao je odradio i mladi trener Adam Hercog koji je pripremao i vodio na natjecanju Filipa Migleša. Dok je ostali dio ekipe u borbama vodio Robert Katušić
Idući nastup bi trebali imati u Opatiji na Prvenstvu Hrvatske za seniore u Light contactu i kick lightu te juniori u point fightingu.
U ponedjeljak, 21. travnja 2025., Slavonski Brod će postati središte spor...
15.04.2025. u 20:00
Sportska dvorana Osnovne škole “Vladimir Deščak” u Rak...
15.04.2025. u 14:00
Ovog vikenda Osijek je bio domaćin 21. Osječkog Ferivi polumaratona, koji je i o...
14.04.2025. u 16:00
Priopćenje koje je večeras stiglo na adresu naše redakcije – neugle...
09.04.2025. u 22:36
RIJEKA – Na stadionu Kantrida u Rijeci, u subotu je održano Pojedinač...
08.04.2025. u 10:00
ZAGREB/SLAVONSKI BROD – U uredu predsjednika Republike, prekjučer je održa...
04.04.2025. u 20:00
SLAVONSKI BROD – Dok su igrači NK Marsonia u utorak navečer na domaćem ter...
03.04.2025. u 12:00
Atletičari slavonskobrodske Marsonije ostvarili su sjajan uspjeh na Pojedinačnom...
31.03.2025. u 18:00
ZAGREB / SLAVONSKI BROD – Nakon uspješno odrađenih priprema u Metko...
28.03.2025. u 16:00
Nakon duge pauze od gotovo pola godine, najbolji hrvatski amaterski boksač Gabri...
17.03.2025. u 08:00
Mladi talentirani nogometaš iz Slavonskog Broda, Josip Lipovac, ostvario...
13.03.2025. u 10:00
Slavonski Brod ponovno je domaćin velikog sportskog događaja – hrvatska fu...
11.03.2025. u 14:00
ĐAKOVO – Na natjecanju u jiu-jitsuu, održanom 9. ožujka u Đakovu, okupili...
10.03.2025. u 18:00
Proteklog vikenda u Zaprešiću je održano Prvenstvo Hrvatske u tehničkim d...
04.03.2025. u 20:00
U Jastrebarskom je 1. ožujka održano Prvenstvo Hrvatske u point fightingu za sve...
03.03.2025. u 08:00