Policija je izvijestila da je vozač imao 1,83 promila alkohola u organizmu.
Dario Pavić (46) zabio se BMW-om u kuću u Brodskom Stupniku. Suvozač Krešimir Haring (32) poginuo je, a Pavić je lakše ozlijeđen. BMW je nakon pružnog prijelaza ‘odletio’ i zabio se u u kuću
Bili smo na Čaplji, ribnjaku, i njih su dvojica rekli da idemo na još jedno piće u Stupnik. Povezao sam se s njima, ali kad sam došao do svoje kuće rekao sam vozaču da stane, da mi se ne ide, rekao je Miroslav Kuzmić iz Oriovca.
Pavić mu je, kaže Kuzmić, za divno čudo stao, jer inače uvijek produži tamo gdje je naumio, piše 24 sata.
- Inače bih u 29 od 30 puta u takvim situacijama išao s njima, ali ovaj put mi se nešto nije dalo i to je po meni bio Božji znak, inače pitanje je da li bi Krešimir bio jedini poginuli - kaže Kuzmić.
Jureći u BMW 5-ici iz smjera Kuta u subotu u 18.30 sati prelazili su pružni prijelaz koji je, u odnosu na kolnik, malo uzdignut. Auto se zbog prevelike brzine podigao u zrak, preletjeli su preko željezničke pruge, uletjeli u kanal pored ceste iz kojeg su izletjeli i završili na ogradi obiteljske kuće.
- Prijatelj mi je javio da mi se automobil koji je preletio preko pružnog prijelaza zabio u kuću i da mi kuća gori. Pomislio sam koliko je taj morao voziti da mi dođe do kuće, koja je dosta odmaknuta od pružnog prijelaza.Nazvao sam suprugu da čujem što se dogodilo, ali mi se nije javljala. Znao sam da nešto nije dobro pa sam odmah krenuo kući. Kad sam došao imao sam što vidjeti - ispričao je sin obitelji pred čijom se kućom dogodila prometna nesreća.
- Auto je bio naslonjen na ogradu kuće mojih roditelja. Sve se dimilo. Stigli su vatrogasci, policija, a uskoro i Hitna. Vidio sam kako moja žena pomaže da se vozač izvuče iz auta. Drugi muškarac je sa suvozačeva mjesta skliznuo na pod. Morali su ga izvaditi vatrogasci. Ozljede su bile strašne. Liječnici su ga pokušavali reanimirati, ali nije mu bilo pomoći – rekao nam je stanovnik Brodskog Stupnika. U nedjeljno jutro umjesto na misu prijatelji mladića došli su na mjesto nesreće i zapalili lampion.
– Bili smo nedavno zajedno, a danas nema Kreše - kažu dodajući kako je vozač BMW-a nedavno imao nesreću u kojoj je mladić iz susjednog sela jedva ostao živ.
– Nije često pio - kažu prijatelji za vozača.
Policija je izvijestila da je vozač imao 1,83 promila alkohola u organizmu.
Auto: Franjo Lepan
Foto: PU brodsko- posavska
Slavonski Brod – Policijska uprava brodsko-posavska traga za Gabrielom Kač...
11.11.2025. u 17:30
U subotu poslijepodne na zagrebačkoj Kajzerici pretučen je 14-godišnji dj...
11.11.2025. u 12:30
Jučer, u nedjelju 9. studenog oko 14:45 sati u Dolini policijski službenici Poli...
11.11.2025. u 10:00
Dana, 6. studenog oko 18 sati u Slavonskom Brodu, unutar ugostiteljskog objekta...
10.11.2025. u 15:00
Neobičan incident u jednom našičkom kafiću završio je ovih dana pr...
09.11.2025. u 12:00
Policijski službenici Policijske uprave brodsko-posavske proveli su kriminalisti...
09.11.2025. u 08:00
Policijski službenici Policijske uprave brodsko-posavske, tijekom protekla dva d...
07.11.2025. u 16:00
Policijski službenici Policijske postaje Slavonski Brod s Ispostavom Vrpolje, u...
07.11.2025. u 13:26
Policijski službenici Policijske uprave brodsko-posavske su 5. studenog, oko 16:...
06.11.2025. u 20:00
Policijski službenici Policijske postaje Slavonski Brod s ispostavom Vrpolje, na...
06.11.2025. u 15:00
HGSS Stanica Slavonski Brod jučer je intervenirala zbog dojave o nestanku starij...
06.11.2025. u 07:33
Jučer, 4. studenog, policijski službenici II. PP Rijeka su na zahtjev Policijske...
05.11.2025. u 17:30
Policijski službenici Mobilne jedinice za nadzor državne granice su dana 4. stud...
05.11.2025. u 15:00
Na području Policijske uprave brodsko-posavske evidentirana su tri kaznena djela...
05.11.2025. u 07:30
Između subote 1. i nedjelje 2. studenoga nepoznati je počinitelj provalio u ugos...
04.11.2025. u 17:15
Na području u nadležnosti rada Policijske uprave brodsko-posavske prošli...
04.11.2025. u 12:30